Vítejte na stránkách nadšenců, fandů a uživatelů Enduro, Quad a Cross strojů.

ktm_sixdays_2013_035.jpg
extreme_quad.jpg
323999.jpg
Pojďte se s námi HECovat !
LOGO HEC KLUB.jpeg
Naše občanské sdružení vzniklo za účelem vybudování bezpečné terénní dráhy v blízkosti města Dobřany. Jak jistě víte, většina motoristů, které baví jízda terénem a nemají v blízkém dosahu trať na které by se mohli bez problému svézt, vyrazí na pole, louky, lesy a to se pochopitelně nelíbí spoustě lidí a veřejným činitelům. Velkou ránu při tom obdrží i životní prostředí což se zpětně odrazí na záporném veřejném mínění o motorkářích a čtyřkolkářích.

A tak jsme se s pár lidmi sešli a prozkoumali zájem o motorismus v okolí Dobřan. Byli jsme překvapeni kolik jedinců by souhlasilo se vznikem trati. V čele s tehdejším předsedou Michalem Zemánkem jsme proto založili občanské sdružení. To bylo schváleno a zaregistrováno MVČR dne 31.10.2012


Dne 20.8.2013 se nám podařilo dostat do pronájmu plochu v blískosti obce nová Ves vedle rozjezdové dráhy u motokár, kde jsme během zhruba měsíce vytvořili trať pro čtyřkolky a motorky ať už typu cross nebo enduro. Mohou si zde zajezdit i ti nejmenši, protože i na ty jsme mysleli a vytvořili krátkou nenáročnou trať pro děti. Takže pokud chcete zavítat, neváhejte a kontaktujte nás.

Začátkem dubna nás Město Dobřany oslovilo, zda bychom měli zájem o vybudování trati na šlovickém vrchu u Dobřan.
Sdružení schválilo tento návrh a učinila patřičné kroky k vybudování Offroad Parku Dobřany.
Nejprve jsme provedli několik brigád za účelem úklidu a prořezání areálu.Poté jsme za pomocí pana Antonína Kirpala, který nám zapůjčil pásové rypadlo, přešli k samotné výstavbě motokrosové trati v areálu Offroad Park Dobřany.

Od 1.6.2016 je pro veřejnost přístupná trať. Více informací v sekci - Provozní řád Offroad Park Dobřany.

Dne 6.7.2016 sdružení zakoupilo pásový dozer DT75 za účelem údržby trati v Dobřanech.
Moto1.jpg
Na závěr bychom chtěli poděkovat všem členům sdružení a hlavně těm, kteří se aktivně podíleli na vybudování trati.

 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one